REDEX logo  
На першу сторінку укр  рус
Автохімія Redex - Присадки для очищення карбюратора

Автохімія Redex - Присадки для очищення карбюратора


Версія для друку
Присадки Redex та використання їх в процедурі очищення карбюратора — тема даної статті. Сьогодні виробники створюють універсальні якісні присадки, здатні вирішувати багато гострих проблем автомобілістів. Очищується паливна система, карбюратор (інжектор), двигун зношується менше, його потужність зростає, не засмічується паливний фільтр. Якісні присадки — це гарантія ефективного результату та економія коштів.

Дуже часто автомобілісти обурюються якістю палива — і справедливо. Однак ця проблема народилася не сьогодні — у неї історичні корені. Але історія історією, а прогрес прогресом. Адже саме він покликаний "вирішувати старі проблеми по-новому". А інакше, який це прогрес? Саме прогресивні конструктори придумали різноманітні паливні присадки, про які зараз так багато говорять.

Якщо машина відмовляє, а часто це трапляється посеред дороги, кожний починає гарячково шукати причину, ризикуючи в гніві розібрати все, що є під капотом. Однак рідко хто заздалегідь замислюється про гарну звичку очищати від нагару карбюратор або інжектор, спочатку задовольняючись поки ще молодим й здоровим "рвінням" автомобілю, а потім — відкладаючи цю "не найважливішу " процедуру на невідомий строк і користуючись машиною за принципом "доки грім не вдарить..."

Отож, чистити чи не чистити паливну систему? Думки розходяться — з тієї причини, що і фахівець, і аматор виявляються кожний у власній, неповторній критичній ситуації. Звідси й різниця в підході до питання. Не чистити не можна. Чистити — дорого, особливо інжектор. Якщо чистити — то чим? Старі засоби не дають необхідного результату.

Виходить, залишаються присадки.

Вибираючи присадку, варто звернути увагу на стійку сучасну тенденцію виробників уніфікувати засіб, роблячи його універсальним, багатофункціональним, вирішуючи, тим самим, багато гострих проблем автомобілістів і полегшуючи їм життя. Щоб очистити паливну систему автомобіля, можна використати присадку торговельної марки Redex.

REDEX — серія комплексних препаратів для бензинових і дизельних двигунів. Redex Petrol Treatment розливається в пластикові флакони з вузькою довгою горловиною (зручно при заливанні відсувати захисний клапан бензобаку), мірними розподілами й тонким каліброваним носиком для точного дозування препарату. У європейському паливі, за стандартами, в наявності має бути присадка, яка поліпшує його властивості до змащення, але у вимогах СНД цього не передбачено. REDEX компенсує брак властивостей до змащення бензину. Це дозволяє нормалізувати роботу електричних і механічних бензонасосів.

Як діяти? Спочатку необхідно прогріти мотор, потім — зняти кришку корпуса повітряного фільтра, щоб залити препарат у повітряну камеру (приблизно 100 мл). Після цього потрібно обов'язково кілька разів натиснути на акселератор — бруд, що відшарувався, буде видалений через калібровані отвори карбюратора.

Поки триває півгодинна пауза, "відмокають" поршневі кільця й розчиняється нагар, необхідно закрити дрантям свічкові отвори, щоб препарат не вилітав у моторний відсік, коли доведеться декілька разів повернути на мить ключ стартера для видалення залитої рідини. Одразу після цього можна заводити двигун. Не лякайтеся "дикого" кольору диму з вихлопної труби. Його лиховісна "мрячніть" тільки підтверджує те, що очищення двигуну йде успішно. А вихлоп набуде звичного кольору досить швидко. Одночасно стане помітно, як понизився шум двигуна, як стабільно він став працювати на холостому ходу і як суттєво знизився "апетит" мотору. Ні, це не реклама "Гербалайфу", а результат реальної перевірки присадки REDEX. Час показує, що цей засіб поліпшує процес згоряння палива. У результаті паливна система очищується, двигун зношується менше, та й корозія йому не страшна. Очищується також карбюратор (або інжектор), комфортно й безпечно почуває себе каталізатор, не засмічується паливний фільтр. Немаловажним є той факт, що окрім усіх цих позитивних результатів ще й потужність двигуна росте, тобто паливо дійсно модифікується. Інакше не може й бути! Чистий і енергійний, двигун немов починає нове життя. І відбувається це на диво швидко — приблизно після того, як автомобіль "уживе" сотню літрів модифікованого палива.

Цікаво? Безумовно. Залишилося тільки визначитися з моментом заливання універсальної присадки. Що ж, якщо заговорили про "болячки", то й висновки слід робити відповідні: заливання може бути профілактичним, коли певні провісники неприємностей ще не спостерігаються, а також "лікувальним", коли автомобіль, що називається, "догулявся". Кожний вільний вибирати прийнятний для себе варіант.

При регулярному використанні якісних присадок витрати на їх придбання складуть менше 2% від вартості палива, а сума, необхідна на ремонт і обслуговування паливної системи двигуна на порядок вища.

Пам'ятаючи про ту життєву мудрість, що "скупий платить двічі", не варто спокушатися дешевою рекламою й ціною, а краще відправитися за присадкою туди, де є надійність і гарантія. Це допоможе продовжити життя автомобілю, по-справжньому заощадити кошти й не втратити гарного настрою.

Автовосток № 48, 2002

Версія для друку