REDEX logo  
На першу сторінку укр  рус
Автохімія Redex - Автохімія для очищення камер згоряння і системи змащення

Автохімія Redex - Автохімія для очищення камер згоряння і системи змащення


Версія для друку
Автохімія Redex використовується для профілактичного очищення паливної системи й системи змащення. Такі проблеми, як падіння компресії в циліндрах двигунів, засмічення поршня й компресійних кілець можна вирішити за допомогою автохімії Redex. Фахівці рекомендують сполучати очищення за допомогою автохімії з поточним технічним обслуговуванням, що включає заміну оливи з обов'язковим попереднім промиванням системи змащення.

Після напруженого літнього сезону двигун потрібно ґрунтовно підготувати до не менш важкого й відповідального зимового періоду.

Чомусь поширена думка про те, що літній сезон найбільш сприятливий з точки зору експлуатації автомобіля. Однак, особливості літньої експлуатації досить далекі від ідеальних. Поміркуєте самі: часті простої в пробках ведуть до перегріву двигунів, вимушений простій обертається "підвищеним зношуванням педалі газу", тобто один екстремальний режим роботи двигуна приходить на зміну іншому. Це зовсім не йде на користь двигуну. А якщо додати до цього незадовільну у своїй масі якість палива й ненормальну запиленість українських доріг, то стає зрозумілим, що взимку без профілактичних робіт мотор напевно підведе.

Ой нагар, нагар...

Профілактика паливної системи і системи змащування для багатьох водіїв означає насамперед заміну мастила. І тільки. Про промивання системи змащування багато хто лише замислюється, а про чищення навіть чути не хочуть, побоюючись "запороти" двигун. Тим часом, експерти стверджують, що падіння компресії в циліндрах двигунів зазвичай пов'язане з погіршенням ущільнюючої здатності поршневих кілець. У більшості випадків подібне явище пов'язане із закоксовуванням, інакше кажучи, із засміченням поршня й компресійних кілець смолистими відкладеннями, які утворюються в процесі експлуатації машини. При відсутності відповідної профілактики смолисто-коксові відкладення "прихоплюють" поршневі кільця, порушуючи їхню працездатність. Однак, усунути вже існуючі проблеми із двигуном допоможуть саме присадки. Наприклад, Redex Petrol Treatment.

Очищуємо й промиваємо

Спосіб застосування цієї присадки досить простий: треба викрутити свічі запалювання й залити по 50 мл рідини в кожний циліндр. Через 30-40 хвилин, коли присадка просочить нагар, на кілька секунд включити стартер для видалення препарату із циліндрів (щоб не пролилася, на "горщики" треба покласти серветку). Потім вкрутити свічі запалювання й запустити двигун. У перші хвилини з вихлопної труби рясно повалить сіро-синій дим - іде вигоряння "розмоклих" твердих відкладень. Зазначимо, що вигорить більша частина нагару, але дрібні його частки все рівно потраплять спочатку в мастило, а потім у піддон двигуна. Цих часток звичайно ж буде небагато, але навіщо вони взагалі потрібні в мастилі? Саме тому фахівці рекомендують сполучати очищення з поточним технічним обслуговуванням, що включає заміну мастила з обов'язковим попереднім промиванням системи змащування. Для промивання системи змащування рекомендується використовувати м'які довгограючі присадки, такі як Redex Engіne Flush. Цю присадку досить просто влити в старе мастило за 100-150 км до його заміни. Препарат поступово видалить осад, різні нашарування й нейтралізує кислоти, що викликають корозію. На думку експертів, саме комплексне застосування цих препаратів дозволить утримувати двигун в ідеальній чистоті й порядку.

Автомир, 2003

Версія для друку